Положення про кукі-файли

Загальна інформація
НУНЕМС використовує кукі-файли на своєму веб-сайті в цілях підвищення зручності користування і для того, щоб зробити веб-сайт максимально цікавим для вас в якості гостя.
Інформація, яка вам надається, не є умовою для користування нашим веб-сайтом. Інформація повинна бути надана тільки в тих випадках, коли її необхідно надати вам на ваш запит з продуктом або послугою. Збір та зберігання інформації, наданої Вами, підпорядковуються «Положенням про конфіденційність».
Дані, зібрані за допомогою кукі-файлів, не використовуватимуться з метою визначення вашої особистості. Отже, кукі-файли не можуть відстежувати ваші особисті дані, такі як номер телефону або адреса електронної пошти.

Кукі-файли
Що таке кукі-файли? Це невеликі текстові файли, які зберігаються в пам'яті Вашого браузера під час відвідування нашого веб-сайту. За допомогою таких кукі-файлів можна буди визначати ваш браузер і зберігати інформацію з метою оптимізації веб-сайту і спрощення його використання. Кукі-файли не можуть пошкодити ваш комп'ютер або файли.

Кукі-файли Нунемс

Нунемс використовує наступні кукі-файли:
 • Функціональні кукі-файли, щоб забезпечити базову функціональність нашого веб-сайту:
  • Положення про кукі-файли: нагадування про ваші налаштування кукі-файлів
 • Сесійні кукі-файли, щоб бачити, які частини веб-сайту ви відвідали. Ці кукі-файли автоматично видаляються після закриття веб-браузера.
  • Xtvrn: це змінна, присвячена домену, що містить всі відвідані xtsite.
 • Кукі-файли третьої сторони. Нунемс має на своєму веб-сайті кілька сесійних кукі-файлів, які встановлюються третіми особами. Інформацію стосовно їхньої політики щодо конфіденційності та політики щодо кукі-файлів можна знайти на їх веб-сайтах. Зверніть увагу, що не всі згадані кукі-файли використовуються.
  • Xtan: містить ID відвідувачів (задається користувачем);
  • Idrxvr: містить ID відвідувачів (встановлюється користувачем) і діє протягом 1 року

Інші/непередбачені кукі-файли
Ми не завжди знаємо, які кукі-файли розміщуються третіми сторонами на нашому сайті. Особливо коли наш веб-сайт містить текст, документи, зображення або відеозаписи, збережені іншою стороною, які можна побачити на нашому веб-сайті. Ми не маємо ніякого контролю над цими кукі-файлами, і тому ми не можемо їх вимкнути. Ви можете відвідати веб-сайт третьої сторони для отримання додаткової інформації або зв'язатися з ними безпосередньо.

Налаштування браузера
Більшість браузерів з самого початку налаштовані на прийом кукі-файлів. Для відключення збереження кукі-файлів, повністю або частково, ви можете налаштувати ваш браузер таким чином, щоб ви отримувати повідомлення про те, що кукі-файли будуть зберігатися на вашому комп'ютері. Це необхідно робити для кожного використовуваного браузера і комп'ютера. Після налаштування деякі функції тих чи інших веб-сайтів можуть бути втрачені. Більш детальну інформацію на цю тему можна знайти в інструкції та/або за допомогою довідкової системи вашого браузера.
Ця версія оновлена в лютому 2014 р. Всі права захищені.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук