Забезпечення якості

Кожна окрема партія насіння уважно перевіряється на відповідність до високих світових стандартів якості. Висококваліфіковані сертифіковані експерти ретельно перевіряють насіння на наявність хвороб, вміст вологи, фізичну та генетичну чистоту, енергію проростання і схожість.

Наші лабораторії забезпечення якості мають міжнародну сертифікацію («Авторизована лабораторія Naktuinbouw»), спеціально підготовлені професійні аудитори проводять у них внутрішній і зовнішній аудит. Серед великої кількості перевірок є такі:
  • Тестування на хвороби, що передаються насінням - зразки кожної партії тестуються на наявність хвороб, що передаються насінням та викликаються патогенами. Таке тестування проводиться різними методами: від вирощування рослин в теплицях до застосування високотехнологічних і інноваційних діагностик.
  • Фізична чистота - оцінка репрезентативної проби виконується при сильному збільшенні, що дозволяє визначити, чи є в партії насіння бур’янистих рослин, інших культур чи інертних матеріалів.
  • Генетична чистота - традиційні методи вирощування використовуються поряд з сучасним обладнанням і технологіями (аналіз ДНК) для визначення сортової чистоти, відсотка гібридності і наявності генетично нетипових рослин у партії насіння.
  • Енергія проростання і схожість - це перше і основне визначення якості насіння. Сертифіковані аналітики тестують кожну партію у відповідності з суворими правилами. Насіння проростає і сходить у камері для проростання насіння або теплицях, у яких створюються умови, необхідні для отримання точних результатів тестування.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук