Понеділок, 28 Бер. 2016

Солероссо F1 - томатний універсал!

Ультраранній гібрид томату. Поєднує ранньостиглість з прекрасною транспортабельністю. Плід округлий, масою 55-60 г.
Томат Солероссо F1 є універсальним, оскільки використовується як для цільноплідного консервування, переробки на томат-продукти, так і для реалізації ранньої продукції на ринку.

Гібрид має прекрасне зовнішнє і внутрішнє забарвлення та середню щільність. Смакові якості залишаються стабільно високими і в свіжому, і в переробленому вигляді.

Окрім відмінних ринкових характеристик томат легкий у вирощуванні, оскільки толерантний до вершинної гнилі плодів та стійкий до стресових умов вирощування.


» Nunhems YouTube
Байєр: наука заради кращого життя

Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група мала близько 117,000 працівників і обсяг продажів 46.3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4.3 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з близько 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.

Сайти країн

Сайти країн

Пошук