Зручність

«Час – це гроші» - ця відома фраза все ще не втратила актуальності. Незалежно від того, чи проживає людина одна або в родині, де батьки весь день проводять на роботі: більшість людей не хочуть витрачати свій дорогоцінний вільний час на миття, очищення або нарізування фруктів і овочів.

Замість цього люди купують готові до вживання продукти, такі як: упаковані нарізані салати, моркву, якою можна перекусити, взявши її із собою в школу або на роботу, фруктові салати з динею і кавуном, та готові овочеві сендвічі для тих, хто обідає поза домом.

Продукція, що надходить на ринок свіжої овочевої нарізки, повинна відповідати особливим вимогам, таким як, зручність у нарізці, утримування вологи, збереження привабливого виду після обробки, однорідність розміру і форми. Відзначений нагородами томат торгової марки Intense™ Нунемс – один з найновіших прикладів такого продукту: перший у світі безсоковий томат для нарізки скибочками або кубиками без втрати форми.

Тенденція до більш зручних плодів і овочів надихнула нас на створення динь і кавунів менших розмірів. Ці нові продукти легко вміщуються в холодильник і відповідають потребам малих родин і самотніх людей в невеликій кількості продуктів.Сайти країн

Сайти країн

Пошук