Понеділок, 14 Бер. 2016

Сатіна F1 - надійна підтримка

Провідний спеціаліст компанії «БАЙЄР» по огірках відкритого ґрунту селекції Нунемс, Андрій Дем'янів, розкриває особливості вирощування огірків відкритого ґрунту.
У цьому відео Ви знайдете відповіді на такі запитання:
  • Як раціонально використовувати землі, які звільнилися після збору урожаю ранньої продукції та отримати додатковий врожай інших овочів, зокрема, огірка?
  • У чому переваги літніх посівів огірка?
  • Який ключовий аспект відіграє вирішальну роль в успішності майбутнього врожаю?
  • Який саме гібрид огірка вдалий вибір для літніх посівів?

Сатіна F1 - надійна підтримка. Цей гібрид досить рано починає плодоносити, формує якісні плоди, урожай сповна забезпечить Вас огірками в літній та ранньоосінній період.

Експерти впевнені, що Сатіна F1 - це той огірок, який вартий Вашої уваги! Сатіна F1 - огірок генеративного типу розвитку, надзвичайно урожайний, плоди однорідні та вирівняні, приємного кольору. Гібрид універсального призначення. Хороший вибір як для вживання в свіжому вигляді, так і для засолювання або маринування.


» Nunhems YouTube
Байєр: наука заради кращого життя

Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група мала близько 117,000 працівників і обсяг продажів 46.3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4.3 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з близько 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.

Сайти країн

Сайти країн

Пошук

Аякс F1 - огірковий універсал


Огірки для домашнього консервування