Понеділок, 22 Лют. 2016

Огірки для домашнього консервування

Провідний спеціаліст компанії БАЙЄР по огірках відкритого ґрунту селекції Nunhems Андрій Дем'янів дає детальну характеристику трьом гібридам огірка, які ідеально підходять для консервування.
Аякс F1
Гібрид Аякс F1 вже досить давно на ринку України і був одним з перших огірків компанії Nunhems. Ранній комахозапильний гібрид огірка зі стабільно високою врожайністю. Плоди Аякса однорідні за кольором і формою, не дивлячись на погодні умови. Цей огірок ідеально підходить для консервації, чудово виглядає в банці і має відмінні смакові характеристики.

Сатіна F1
Партенокарпічний гібрид огірка, з високою врожайністю і відмінною якістю плодів. Гібрид універсального призначення, ідеально підходить для засолювання - вибір №1 консервних заводів. Вирівняні плоди, однорідні за кольором і формою. Їм властива хрустка м'якоть, ніжна шкірка і щільна консистенція. Хороший вибір для засолювання або маринування.

Циркон F1
Гібрид Циркон F1 стійкий до захворювань і шкідників, не вибагливий при вирощуванні. Основна перевага огірка - рослина з тривалим вегетативним періодом, що забезпечує стабільний урожай плодів аж до осені. Циркон F1 хороший в засолюванні, маринуванні і, за рахунок осіннього плодоношення, Ви можете довго вживати огірки у свіжому вигляді.


» Nunhems YouTube
Байєр: Наука заради кращого життя
Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Разом з тим, Група прагне до створення вартості завдяки інноваціям, зростанню та високій прибутковості. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2014 фінансовому році Група мала близько 119,000 працівників і обсяг продажів 42.2 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.5 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 3.6 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з більше ніж 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua .

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук