Понеділок, 18 Кві. 2016

Капуста Акварель F1 - апетитна капуста!

Середні та середньопізні гібриди капусти, до яких відноситься гібрид капусти Акварель F1 селекціїї Nunhems традиційно вирощують на теренах Західної та Центральної України.
Найвагоміші відгуки та рецензії - від професіоналів. Тому, щоб одержати відгуки «з перших уст» ми звернулись до головного агронома ТОВ «Чудова Марка» Берези Тетяни Андріївни.

"Не зважаючи на посуху та сприятливі умови для життєдіяльності шкідників, капуста Акварель F1 не була уражена шкідниками та показала відмінні результати в польових умовах. В наступному році планується розширення посівних площ під вирощування даного гібриду", - резюмувала досвідчений агроном Береза Тетяна.

Капуста Акварель F1 відкрита з прямостоячим листям і високою ніжкою, що забезпечує гарне провітрювання і надає можливість висаджувати рослини щільніше. Головки щільні, округло-приплюснутої форми, середньою масою 2-4 кг, мають сріблястий відтінок і гарний восковий наліт.

Підсумовуючи сказане, хотілося б зазначити, що капуста Акварель F1 показала відмінні результати та чудову стійкість до стресових погодних умов та шкідників. Важлива характеристика Акварелі - можливість регулювання розміру качана за допомогою густоти висіву, а висока однорідність дозрівання дозволила зібрати якісний урожай в один прийом. Завдяки широкому періоду посіву та можливості коригування строків посіву, Акварель стала безумовним лідером на полях ТМ "Чудова марка".


» Nunhems YouTube
Байєр: наука заради кращого життя

Байєр – це міжнародний концерн зі спеціалізацією на медико-біологічних напрямках бізнесу, а саме - охороні здоров'я та сільському господарстві. Продукти та послуги компанії спрямовані на благо людей та покращення якості їхнього життя. Байєр є соціально відповідальною та етичною компанією, яка дотримується визначених цінностей і приносить користь суспільству. У 2015 фінансовому році Група мала близько 117,000 працівників і обсяг продажів 46.3 мільярда євро. Сума капітальних витрат за рік сягнула 2.6 мільярда євро, витрати на дослідження та розробки 4.3 мільярди євро. Вищезазначені показники включають в себе також відповідні дані підрозділу високотехнологічних матеріалів, котрий було виведено на фондовий ринок під назвою Covestro (6 жовтня 2016 року). www.bayer.com

В Україні компанія Байєр веде свою діяльність з 1992 року. Команда з близько 500 співробітників працює для того, щоб представити свої інноваційні продукти та знання в обох галузях наук про життя: охороні здоров’я та сільському господарстві. Додаткова інформація: www.bayer.ua

Твердження прогнозного характеру
Цей прес-реліз може містити твердження прогнозного характеру, що базуються на поточних оцінках і прогнозах, складених керівництвом компанії «БАЙЄР». Будь-які ризики, відомі та невідомі, невизначеності та інші фактори можуть стати причиною суттєвих розбіжностей між реальними майбутніми результатами, фінансовими обставинами, розвитком і ефективністю роботи компанії в дійсності та думками, викладеними в цьому релізі. До таких факторів належать обставини, викладені в офіційних звітах компанії Bayer, що були опубліковані на сайті компанії Bayer за адресою www.bayer.com. Компанія не зобов'язана оновлювати будь-які відомості, пов'язані з такими твердженнями прогнозного характеру, або приводити їх у відповідність із майбутніми даними або розвитком подій.

Сайти країн

Сайти країн

Пошук