Обробка насіння

Обробка дозволяє вивести насіння на наступний рівень якості через створення високоцінних насінних форм і обробок, які відповідають найвищим стандартам якості, що існують сьогодні на ринку. Як тільки врожай насіння на одному з наших виробництв зібрано, його доставляють на одне з обробних підприємств компанії. Команда висококваліфікованих профільних спеціалістів ретельно проводить насіння через різні процеси, такі як приймання насіння, сушіння, зберігання, поліпшення фізичних властивостей, збагачення, протруєння, упаковування і тільки після цього воно доставляється нашим професійним клієнтам. Стандартизовані процедури і протоколи доповнюються постійним внутрішнім аудитом якості.

Приймання і зберігання насіння
Овочівники хочуть мати насіння із тривалим строком зберігання. Після приймання все насіння ретельно перевіряється на відповідність інформації про кожну партію насіння. Зразки для тестування насіння беруться відповідно до офіційно зареєстрованих інструкцій з відбору зразків, під час чого перевіряється вміст вологи та стан насіння. При необхідності, насіння висушується відповідно до стандартів вмісту вологи, а потім передається на зберігання в умовах регульованої температури та вологості, що гарантує їхнє зберігання протягом всього строку.

Поліпшення фізичних властивостей насіння
Наших клієнтів задовольняє лише насіння, яке відповідає найвищим стандартам якості. Перший важливий крок після приймання - очищення партій насіння. Видаляються всі небажані елементи, такі як частинки рослин, ґрунту, пилу і бур'янів. Наступним кроком є підвищення схожості насіння за допомогою покращення фізичних якостей і сортування за розмірами. Велика кількість сепараційних методів допомагають визначити якість насіння за фізичними і фізіологічними параметрами.

Підвищення якості насіння
Наші клієнти є професіоналами із високими вимогами до насіннєвих форм. Попередньо пророщене насіння («праймоване»), протруєне насіння («вільне від хвороб»), і покрите оболонкою або повністю гранульоване насіння («збільшене в розмірі або капсульоване») - це стандартні форми насіння нашого асортименту.
  • Праймоване насіння проростає швидше і більш дружно. У стресових умовах, таких як спека, холод або посуха, праймування сприятливо впливає на сходи, прискорюючи проростання і появу сходів, що забезпечує більшу стійкість, а значить збільшення майбутнього врожаю.
  • Здорове насіння - основа здорового розвитку культури. Для викорінювання шкідників і захворювань, нами були розроблені технології дезінфекції насіння. І хоча 100%-ва гарантована чистота насіння від хвороб не можлива, ми маємо найсучасніші запатентовані процедури контролю і профілактики хвороб, що передаються через насіння.
  • Дражоване або інкрустоване насіння використовують для полегшення посіву. У процесі дражування, насіння покривається твердою зв'язувальною речовиною, після чого навколо окремої насінини утворюється капсула, завдяки чому зникає різниця в розмірі, формі або вазі. Однорідна фізична форма підвищує точність механізованого посіву. Гранула може містити живильні речовини і препарати для захисту рослин, що забезпечує швидке і здорове проростання насіння і сходи.

Протруювання насіння
Наші клієнти хочуть мати швидкі і здорові сходи. Тому ми використовуємо високі технології для якісного покриття рослин захисними препаратами ще в процесі обробки. Процес покриття полягає в нанесенні плівки з багатокомпонентного полімеру з активними інгредієнтами на насіння в один або кілька шарів. Активні інгредієнти, що входять в оболонку, містять фунгіциди й/або інсектициди в сполученні з барвниками. Наш процес покриття плівкою не допускає відшарування або розпилення, яке може забруднити навколишнє середовище або стати причиною проблем під час посіву. Забарвлення вказує на те, що насіння протруєне, крім того, фарбоване насіння краще видно на фоні ґрунту. Протруювання захищає молоді рослини від шкідників і хвороб.

Упаковування і доставка насіння
Наші клієнти хочуть отримувати своє насіння в найкращому виді. Насіння, яке ми виробляємо, має високоякісну упаковку, що забезпечує безпечне транспортування і оптимальний захист під час зберігання. Упаковка у вигляді мішечків (фольга), паперових пакетів, бляшаних банок і/або відер виробляється на сучасному пакувальному обладнанні і відповідає ринковим стандартам. Всі пакувальні матеріали мають найкращі характеристики захисту від вогкості (вологи), герметичні та світлонепроникні, що гарантує відмінні умови зберігання нашого насіння/насіннєвих форм.
Сайти країн

Сайти країн

Пошук