Ланцюг поставок

Ми відповідаємо за забезпечення достатньої кількості насіння нових сортів та гібридів , а також за наявність насіння найкращої якості для наших клієнтів у всьому світі.

Наші глобальні спеціалісти по культурах забезпечують поставку насіння у всі частини світу. Всі виробничі процеси, обладнання, технології, порядок виконання і системи відповідають світовим стандартам, взаємопов’язані між собою, що гарантує поставки нашим клієнтам насіння найкращої якості, як на місцевих, так і на світовому ринках.
Усе це забезпечують три головні центра з виробництва насіння овочевих культур:
  • Парма, штат Айдахо (Сполучені Штати)
  • Нунем (Нідерланди)
  • Хайдерабад (Індія)
А також чотири допоміжні операційні центра:
  • Сантьяго (Чилі)
  • Марбах (Німеччина)
  • Гургаон (Індія)
  • Пекін (Китай)

Логістика

Ми перетворюємо прогноз попиту на збут гібридів та сортів 28-ми культур Нунемс у стратегічний план поставок для всього світу, що дає можливість ефективно використовувати глобальні виробничі та операційні ресурси. Головною метою є своєчасне забезпечення наявності і доставки продукції клієнтам Нунемс. Це досягається завдяки чіткій скоординованій роботі на глобальному та локальному рівнях.

Виробництво насіння

Команда спеціалістів по овочах співпрацює з овочівниками більш як 21-ої країни, організовуючи, управляючи та відслідковуючи технологічний процес вирощування насіння від посадки до збору врожаю і поставок. Щоб відповідати високим стандартам якості, гібриди вирощуються на власних полях або за контрактом з досвідченими і надійними насіннєводами. Глобальна диверсифікованість дозволяє нам виробляти насіння, як у північній, так і у південній півкулі, а також вибирати найкращі для вирощування зони у світі, що гарантує високу якість нашої продукції.

Сайти країн

Сайти країн

Пошук